Anasayfa >> SAKARYA KAFKAS
Geçmiş Yönetimler

Başkan : Dr.Kazım ERTÜRK (18.06.1966 – 21.02.1968)
Yönetim Kurulu : (Ömer Büyüka – Sadettin Hun-Halim Gürses – Zerrin Batmaz – Osman Erkaya – Cemal Cengiz)
Başkan : Sadi EROL (21.02.1968 – 14.02.1969)
Yönetim Kurulu : (İzzet Altınanıl – Burhanettin Erman – Halim Gürses – İsmet Özbay – Yılmaz Akma – Ayhan Maradit)
Başkan : Sebahattin ÇELİKKAN (14.02.1969 – 10.05.1970)
Yönetim Kurulu : (Kenan Batur-Ayhan Azak-Burhanettin Erman-Cemal Cengiz-Sadi Erol-İrfan Kanmaz-Bahtiyar Atan-Ramis Arığ)
Başkan : Burhanettin ERMAN (10.05.1970 – 09.01.1972)
Yönetim Kurulu : (Sadi Erol-Rafet Nogay-Tahsin Aykut-İrfan Kanmaz-Orhan Çakar-Fehmi Gençcan)
Başkan : Celal ŞAHİN (09.01.1972 – 02.07.1972)
Yönetim Kurulu : (Nihat Andıbay-Cevdet Ersöz-Fikri Taşdemir-Remzi Yılmaz-Sefer Acicbe-Ramazan Erdoğan-Rafet Nogay-Şadi Yılmaz)
Başkan : Rafet NOGAY ( 02.07.1972 – 24.09,1972)
Yönetim Kurulu : (Sefer Acicbe-Nihat Andıbay-Şadi Yılmaz-Remzi Yılmaz-Fikri Taşdemir-Cevdet Ersöz-Esin Çetin-Sadi Erol)
Başkan : Sebahattin ÇELİKKAN (24.09.1972 – 18.02.1973)
Yönetim Kurulu : (Cavit Bilgin-Orhan Cahit İlhan-Celal Şahin-Yılmaz Akma-Tahsin Arslan-İrfan Kanmaz-Cengiz Kobaş-Saniye Ülker)
Başkan : Muzaffer ERCAN (18.02.1973 – 20.01.1974)
Yönetim Kurulu : (Bahattin Çevik-Recep Demiroğlu-Tahsin Aykut-Ziya Sebes-Basri Alp-İsmail Özmen-A.Fevzi Serdar-Fikret Yüce)
Başkan : Sadi EROL (20.01.1974 – 16.02.1975)
Yönetim Kurulu : (İfrar Büyü- Kadir Kılıçarslan-İsmail Dinç-Beyhan Acicbe-Çetin Akdoğan-Nihat Özdemir-Recep Can-Recep Aydın)
Başkan : Celal ŞAHİN (16.02.1975 – 11.01.1976)
Yönetim Kurulu : (Cemal Cengiz- Nihat Özdemir-Tahsin Arslan-A.Fevzi Serdar-Enver Suat Bilgin-Sezai Koca-Cengiz Kobaş-Beyhan Acicbe)
Başkan : İrfan ATAN (11.01.1976 – 23.01.1977)
Yönetim Kurulu : (Orhan Çakar-A.Fevzi Serdar-Hilmi Ak-Aydın Konar Naş-Nihat Andıbay-Hasan Yavuz-A.Gündüz Deniz-Şadi Yılmaz)
Başkan : Necdet ÖZARUTAN (23.01.1977 – 15.01.1978)
Yönetim Kurulu : (Selahattin Şen-Tarık Hitit-Hicran Canbaz-A.Fevzi Serdar-Yakup Eker-Şadi Yılmaz-Sabri Yavuz-Zeki Aşoğlu)
Başkan : Aydın KONAR NAŞ (15.01.1978 – 09.07.1978)
Yönetim Kurulu : (A.Fevzi Serdar-Sezai Koca-Yılmaz Akma-Basri Alp-Cavit Göker-İfrar Büyü-Recep Can-Hicran Canbaz)
Başkan : Cemal CENGİZ (09.07.1978 – 18.02.1979)
Yönetim Kurulu : (Tahsin Arslan-Recai Kılıçarslan-Zerrin Çakar-Hicran Canbaz-Mahmut Yılmaz-Orhan İpar-Şener Yılmaz-Mustafa Halamoğlu)
Başkan : Rafet NOGAY (18.02.1979 – 27.01.1980)
Yönetim Kurulu : (İfrar Büyü-Şener Yılmaz-Recai Kılıçarslan-Ersin Çetin-Osman Özkan-Nizamettin Doğu-İrfan Durak-Orhan Sarı)
Başkan : Halim GÜRSES (27.01.1980 – 16.05.1980)
Yönetim Kurulu : (Aydın Konar Naş-Orhan Sarı-Yakup Eker-İrfan Atan-Orhan Çakar-Sabri Yavuz-Naci Ercan-İshak Birgül)
Başkan : Aydın KONAR NAŞ (16.05.1980 – 01.08.1980)
Yönetim Kurulu : (Yakup Eker-Orhan Sarı-İrfan Atan-Orhan Çakar-Sabri Yavuz-Naci Ercan-Cemal Cengiz-İshak Birgül)
Başkan : Orhan ÇAKAR (01.08.1980 – 03.02.1985) ( İhtilal’den Kapalı; 12.09.1980 – 17.09.1984)
Yönetim Kurulu : (Yakup Eker-Aydın Konar Naş-İrfan Atan-Sabri Yavuz-Cemal Cengiz-Orhan Sarı-İshak Birgül)
Başkan : Cihan ERSOY (03.02.1985 – 16.02.1986)
Yönetim Kurulu : (İfrar Büyü-Kemal Akduran-Orhan Özden-Deha Coşan)
Başkan : Burhanettin ERMAN (16.02.1986 – 19.04.1987)
Yönetim Kurulu : (Basri Alp- İhsan Gökova-Sabri Yavuz-Secati Eker)
Başkan : Cemal CENGİZ (19.04.1987 – 17.04.1988)
Yönetim Kurulu : (Orhan Çakar-Fikret Yüce-Ziya Serbes- Orhan Sarı)
Başkan : Ziya SERBES (17.04.1988 – 30.04.1989)
Yönetim Kurulu : (Ahmet Özkök-Oral Kobaş-Orhan Sarı-Engin Ad)
Başkan : Ahmet ÖZKÖK (30.04.1989 – 06.05.1990)
Yönetim Kurulu : (Muzaffer Alp-Ergün Aydeniz-Yusuf Yıldırım-Metin Çokşen)
Başkan : Ahmet ÖZKÖK (06.05.1990 – 21.04.1991)
Yönetim Kurulu : (Ziya Serbes-Mustafa Aktürk-Orhan Sarı-Recai Mutlu-Leyla Kural-Aşkın Argun)
Başkan : Mecdi CENGİZ (21.04.1991 – 24.05.1992)
Yönetim Kurulu : (Ahmet Kılıç-Gültekin Erman-Kerim Hun-Ziyafettin Özbelli-Cihat Ersöz-Erkut Aşoğlu)
Başkan : Mecdi CENGİZ (24.05.1992 – 28.03.1993)
Yönetim Kurulu : (Ahmet Kılıç-Aydın Karaduman-Semih Şahin-Nagihan Köseoğlu-Alican Yıldırım-Meydan Kobaş)
Başkan : Mecdi CENGİZ (28.03.1993 – 20.03.1994)
Yönetim Kurulu : (Habib Derinbay-Kutsal Kınay-Sezai Mutlu-Aydın Karaduman-Turhan Akcan-Oktay Büyü)
Başkan : Nihat ÖZDEMİR (20.03.1994 – 30.04.1995)
Yönetim Kurulu : (Kutsal Kınay-Rıdvan Şakrıl-Turhan Kumaş-Sezai Mutlu-Turhan Özcan-Muzaffer Alp)
Başkan : Nihat ÖZDEMİR (30.04.1995 – 28.01.1996)
Yönetim Kurulu : (Ferit Öztekin-Hayrettin Korkmaz-Yusuf Yıldırım-Ergün Aydeniz-İmdat Aytan-Yavuz Tokcan)
Başkan : Ahmet ÖZKÖK (28.01.1996 – 26.01.1997)
Yönetim Kurulu : (Ziya Sebes-A.Fevzi Serdar-Muharrem Saran (Servet Şengül) -Nizamettin Doğu-Sezai Koca-Muzaffer Alp)
Başkan : Mecdi CENGİZ (26.01.1997 – 16.05.1999)
Yönetim Kurulu : (Ahmet Kılıç-Ayla Özmen-Muzaffer Alp-Emir Yılmaz-Ferit Öztekin-Tanju Özarutan)
Başkan : Mecdi CENGİZ (16.05.1999 – 03.06.2001)
Yönetim Kurulu : (Vahit Serbes-Nazmi Şentürk-Fikri Arslan-Cengiz Büyü-Çetin Ayaz-İsmet Ece)
Başkan : Muharrem SARAN (03.06.2001 – 17.05.2003)
Yönetim Kurulu : (Ahmet Uğur-Ali Can-Selçuk Sol-Özkan Çoklar-Mesut Akman-Ahmet Barut)
Başkan : Selçuk GEYVELİ (17.05.2003 – 25.01.2004)
Yönetim Kurulu : (Muharrem Saran-Sadık Ağırbaş-Ali Can-Erdem Terim-Selçuk Sol-Kazım Deniz)
Başkan : Adil ÖZTOP (25.01.2004 – 10.04.2005)
Yönetim Kurulu : (Osman Özkan-Cihat Ersöz-Servet Şengül-Ali Can-Alper Kobaş-Çetin Ayaz)
Başkan : Hüseyin AYKUT (10.04.2005 – 28.04.2007)
Yönetim Kurulu : (Kadir Erkaya-Muharrem Saran-Ali Can-Mesut Akman-Recai Mutlu-Filiz Özden-Saliha Özdemir-Zehra Torun-Sadık Ağırbaş-Ufuk Hamit Burka)
Başkan : Kadir ERKAYA (28.04.2007 – 18.01.2009)
Yönetim Kurulu : (Muharrem Saran-Ali Can-Yusuf Vurdem-A.Aziz Korkut-Kadriye Tavrak-Gülten Sert-Faruk Kıral-Atalay Gürbüz)
Başkan : Kadir ERKAYA (18.01.2009 – 23.01.2011)
Yönetim Kurulu : (Muharrem Saran-Ali Can-Mesut Akman-Atalay Gürbüz-Yusuf Vurdem-İrfan Okuyucu-Önal Kobaş-Halis Din)
Başkan : Muharrem SARAN
(23.01.2011 – 27.01.2013)
Yönetim Kurulu : (Ali Can-Aylin Öz-Cabir Deniz-Atalay Gürbüz-Erkan Güneş-Tamer Atçı-Hakan Tekin-Hüseyin Erişen)



MÜZİKLER

FIKRA

HİKAYE

ŞARKI SÖZLERİ